درباره ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

درباره ما

تیم آی تی مجموعه رزسا در زمینه طراحی وب سایت‌های پویا و ایستا و سئوی سایت خدمات آموزش، پشتیبانی و تولید محتوا با هدف ارتقاء سطح بهره مندی اجتماع از تولید و حمایت ایده های استارت آپی کوچک و کلان حوضه فن آوری روز آی تی اقدام به ارائه‌ خدمات آی تی نموده است .

تیم طراحی سایت رز آی تی

تیم طراحی سایت مجموعه ی خدمات آی تی رزسا در زمینه طراحی وب سایت‌های پویا و ایستا با بهره گیری از فناوری سیستم‌‌های مدیریت محتوا اقدام به طراحی سایت های شخصی ، شرکتی ، خبری ، فروشگاهی نموده است و همچنین بسته به نیاز مشتریان با استفاده از متودلوژی های روز مهندسی برنامه نویسی دنیا اقدام به طراحی سایت‌های کاملا شخصی سازی شده با زبان های برنامه نویسی php و java کرده است.

تیم سئو رز آی تی

تیم سئو مجموعه خدمات آی تی رزسا در زمینه سئو سایت‌ با آشنایی کامل با اصول و قوائد دیجیتال مارکتینگ با تسلط بر نحوه الگوریتم های رتبه دهی گوگل در زمینه برندینگ، سئو و دیجیتال مارکتینگ فعالیت گسترده ای دارد .

تیم تولید محتوا رز آی تی

همان طور که میدانید گول باتوجه به زنده و پویا بودن محتوای سایت رنکینگ سایت را افزایش داده و لنک وب سایت را درصفحه اول سرچ کلمات کلیدی قرار میدهد که از این اهم به تولید محتوای خوب با مهارت انتخاب و استفاده از کلمات کلیدی محقق میشود که تیم تولید محتوای مجموعه‌ آی تی رزسا افرادی از متخصصان این امر تکیل داده اند.

آماری که از خود برجای گذاشته ایم

۰۰%

رضایت از خدمات

۰۰+

مشتری

۰۰+

شرکت زیرمجموعه

۰۰+

سال سابقه درخشان

آماده ارسال سفارش خدمات هستید؟

با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

ارتباط با ما