“ماشین تولید محتوا”: کتابی که هر تولید کننده محتوایی باید بخواند.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

کتاب ماشین تولید محتوا نوشته دن نوریس

مهم ترین عامل پیشرفت یک تولید کننده محتوا جمع آوری اطلاعات و به روز نگه داشتن دانش خود در این زمینه است. کتاب “ماشین تولید محتوا” یکی از کتاب هایی است که در این حوزه کمک شایانی به شما می کند.

“دن نوریس” یکی از افراد موفق درموضوع تولید محتوا این کتاب را نوشته و در سال ۲۰۱۵ به چاپ رسانده است. او در این کتاب هر آنچه که برای تولید یک محتوای با کیفیت به آن نیاز است را جمع آوری کرده است. فارغ از اینکه شما در این حوزه حرفه ای یا تازه کار هستید، توصیه می شود مطالعه این کتاب را از دست ندهید.

در واقع این کتاب ارزشمند نقشه راه شما در مسیر بی انتهای بازاریابی محتواست.

معرفی دن نوریس نویسنده کتاب

دن نوریس نویسنده بریتانیایی ۶۰ ساله و متولد لندن است. وی از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۲ عضو حزب کارگر پارلمان بریتانیا بوده است.

نوریس کارآفرین سریالی و بازاریاب محتواست که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. وی هم چین سخنران بین المللی و مولف سه کتاب از ده کتاب پرفروش آمازون بوده است.

پس از هفت سال شکست پی در پی در حوزه کارآفرینی، دن تصمیم به تاسیس “وردپرس کرو” (wpcurve.com) می گیرد. او این پروژه را با تیمی کوچک از گسترش دهندگان وردپرس با هدف پشتیبانی و خدمات ۲۴ ساعته راه اندازی می کند.

“وردپرس کرو” طی بازه ۲۳ روزه به سود دهی رسیده و اعضای تیم به ۴۰ نفر افزایش پیدا می کنند. این پروژه به هزاران مشتری خدمات ارائه داده و تنها با بازاریابی محتوا درعرض یک سال، یک میلیون دلار به دست می آورد.

کسب و کار موفق با بازاریابی محتوا

دن نوریس در این کتاب به افراد می آموزد که تنها با بازاریابی محتوا و بدون پرداخت هزینه های سنگین برای تبلیغات، کسب و کار خود را گسترش دهند. 

در این راستا دن با آموزش اصول تولید محتوا، چگونگی تولید محتوای مفید و متمایز کردن محتوای خود از دیگران، فرآیند تولید محتوای موثر را برای خوانندگان کتاب تسهیل کرده است.

از آن جا که هدف بازاریابی محتوا ایجاد یک تجارت موفق است، ماشین تولید محتوا به شما کمک می کند یک تجارت موفق از طریق تولید محتوا داشته باشید. 

نویسنده در این باره داستان کسب و کار خود “وردپرس کرو” را به اشتراک می گذارد. او توضیح می دهد چگونه تنها در مدت ۲ سال توانسته سرمایه کسب و کار خود را با ۱۸۳ دلار تبلیغ  از صفر به یک میلیون دلار در سال برساند.

خلاصه کلی کتاب

تمام مهارت ها و درس هایی که برای ایجاد کسب و کار و بازاریابی محتوا به آن نیاز است، در کتاب “ماشین تولید محتوا” به گونه بیان شده است که هر کارآفرینی بتواند آن را درک کند. 

این کتاب بزگترین اشتباهاتی که افراد در تولید محتوا مرتکب می شوند را تشریح می کند. هم چین تکنیک هایی که بازاریابان محتوای موفق از آن بهره برده اند را با خواننده در میان می گذارد. 

دن نوریس در این کتاب چهارچوب هایی را به خواننده معرفی می کند تا در تمام جنبه های بازاریابی محتوا اطلاعاتی کسب کند. این جنبه ها از ایده ی تولید محتوا تا نوشتن رهنمود ها و استخدام و ارزیابی یک تیم محتوا را شامل می شود.

در پایان مطالعه ی این کتاب به بلاگرها، بازاریابان محتوا، کارآفرینان یا مدیران بازریابی توصیه می شود. “ماشین تولید محتوا” فارغ از حوزه فعالیت شما به شما کمک می کند تا تلاش هایی که در زمینه تولید محتوا کرده اید را به بار بنشانید.

تیم ای تی رزسا با تیمی ازبهترین ها به شما در فرایند تولید محتوا و طراحی سایت کمک می کند. شما می توانید نمونه سایت های ما را در هلدینگ رزسا مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *